Ministar Dedić razgovarao s Christopherom Sheldonom o projektima u FBiH

Federalni ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Šemsudin Dedić razgovarao je danas u sjedištu ovog Ministarstva s Christopherom Sheldonom, šefom ureda Svjetske banke u BiH i Crnoj Gori i njegovim saradnicima, Igorom Palandžićem, višim specijalistom za vode i Samrom Bajramović, analitičarkom za operacije. 

Na sastanku je razgovarano o Projektu modernizacije sektora vodosnabdijevanja i pripremnim aktivnostima koje bi trebale biti realizirane prije zvaničnog početka radova na ovom projektu. Razgovarano je i o projektu poljoprivrede koji je Svjetska banka odobrila, kao i o dodatnom finansiranju za regionalni projekat Sava Drina.

Ministar Dedić ukazao je na važnost prirodnih resursa koje naša zemlja ima u oblasti poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva te naglasio potrebu još kvalitetnijeg i efikasnijeg upravljanja istima.

Predstavnici Svjetske banke iskazali su zadovoljstvo do sada učinjenim napretkom u oblasti poljoprivrede i vodoprivrede, te izrazili nadu da će novi projekti biti implementirani s ciljem unapređenja stanja u navednim oblastima. 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'add_custom_gif_script' not found or invalid function name in C:\wamp64\www\FMPVS\wp-includes\class-wp-hook.php on line 287